CountDown
freeride skialp

Serie Countdown je originálem lyží Down skis, která je od doby, kdy jsme s ni vyšli, neustále vylepšována. Linie lyží Countdown je jádrem lyží Down.
Představuje naši touhu vyrábět vysoce výkonné freeridové lyže, které vyniknou jak při sjezdech, tak při túrách. V podstatě vše, co vám přijde na mysl, když slyšíte slova "freeride lyžování".


LowDown
ultralight touring

Série LowDown je naše lehká freeridová turistická řada s lyžemi v šíři 90, 102 (179) a 102 (186) mm a váhami 1400, 1575 a 1700 gramů.
Ideální pro dlouhé dny na kopci, kde se setkáte se všemi typy sněhu a terénu. Všechny lyže LowDown jsou postaveny na filozofii tvarování LRC (Long Radius Concept). Podrobné vysvětlení konceptu LRC viz Struktura.
Rozložení uhlíkových vláken s jádrem paulownia je lehké a zároveň udržuje kvalitu jízdy na nejvyšší úrovni. Lehce barvené horní vrstvy odolávají zahřívání na slunci a snižují přilnavost sněhu a udržují vaše lyže lehké až na vrchol.
Snížili jsme váhu aniž bychom dělali kompromis na odolnosti lyže. Skluznice a hrany jsou stále "freeridovým standardem" a výrazně silnější než většina lyží v této hmotnostní třídě.


ShowDown
all mountain

Univerzální, všestranná lyže, kterou si užijete jak na sjezdovce, tak v měkkém, rozbitém sněhu, nebo lehkém freeridu.
Existuje důvod, proč jsou závodní lyže postaveny z titanu. Série SD má dvě vrstvy v kombinaci s extra gumou a jádrem z tvrdého dřeva.


ThrowDown
park + bc freestyle

Série Throwdown je celá o freestylu a o tom mít co nejvíce zábavy na kopci bez ohledu na podmínky.
Všechny lyže v řadě Throwdown mají stejnou flexi ve špičce i patce a jsou navrženy tak, že montážní bod je ve středu lyže.
Díky své konstrukci jde pravděpodobně o nejlehčí freestylovou lyži vůbec.


Vázání a stoupací pásy
ATK + Contour

Jsme hrdí na to, že nabízíme vázání z ATK a stoupací pásy Contour. Tyto položky se nedají koupit individuálně a musí být spárovány s nákupem lyží.