DOWN FREE Sarl (Å výcarsko). (“DOWN”) zaručuje maloobchodnímu odbÄ›rateli, že lyže DOWN neobsahují žádné vady materiálu nebo zpracování po dobu jednoho (1) roku od data nákupu. Pokud je výrobek podle DOWN vadný, odpovÄ›dnost DOWN bude omezena na opravu nebo výmÄ›nu vadného produktu podle naÅ¡eho uvážení. V případÄ› kdy náhrada stejného výrobku není možná, protože není k dispozici (model, velikost a/nebo barva); DOWN nahradí váš výrobek srovnatelným výkonem, velikostí a hodnotou.
Tato záruka podléhá následujícím omezením:

1. Záruka se vztahuje pouze na lyže DOWN zakoupené u autorizovaných prodejců lyží nebo na stránkách downskis.cz
2. Tato záruka není přenosná a platí pouze pro původního maloobchodního zákazníka. Všechny nároky na záruku musí být doprovázeny dokladem o koupi,který jasně identifikuje dealera.
3. Veškeré produkty vrácené na DOWN pro záruční lhůtě musí obdržet předchozí oznámení k vrácení prostřednictvím e-mailu: info@downskis.cz
4. V rámci této záruky jsou z této záruky vyloučeny:

  1. 1. Škody způsobené špatným použitím nebo nedbalostí.
  2. 2. Poškození způsobené nárazem na jiný povrch nebo předmět než sníh (skály, stromy, pahýly, kolejnice atd.).
  3. 3. Poškození způsobené nesprávnou montáží nebo nastavením vázání.
  4. 4. Škody způsobené použitím rozpouštědel.
  5. 5. Kosmetické vady horních vrstev, sluncem vybledlé grafiky a oxidace okrajů nebo rez.
  6. 6. Normální opotřebení.
  7. 7. Jakékoliv a další následné nebo náhodné škody.
  8. 8. Tato záruka je neplatná, pokud byly příslušné lyže nebo výrobky jakkoliv změněny.
  9. 9.Opravené nebo vyměněné lyže DOWN jsou pokryty pouze na zbývající část původní záruky.

Veškeré záruky vyplývající z jakéhokoli použitelného práva, včetně, ale bez omezení na předpokládané záruky obchodu a vhodnosti pro určitý účel, se tímto výslovně odmítnou.
Všechny záruky, písemné, ústní nebo předpokládané, jsou výslovně omezeny na dobu platnosti této záruky. Tato záruka je výhradní a místo jakékoliv jiné záruky jakékoliv povahy.
Zákony některých regionů vyžadují odlišné nebo delší termíny pro záruky, nebo zakazují určité odmítnutí odpovědnosti, nebo omezení záruk. Tato záruka poskytuje specifická zákonná práva, která se mohou lišit od státu ke státu, země nebo regionu.
Pokud si myslíte, že vaše lyže jsou vadné, pošlete e-mail na adresu info@downskis.cz a popište problém (doporučuje se obrázek). Pokyny k odeslání a kód reklamace vám budou
zaslány e-mailem. Po obdržení lyží kontroluje Down a určí, zda došlo k výrobní závadě. Down může v závislosti na tomto posouzení opravit, vyměnit, poskytnout zlevněnou náhradu nebo poslat zpět lyže.
Jsme 100% oddaní našim zákazníkům, takže pokud máte nějaké dotazy, pošlete nám e-mail kdykoli.

Varování! Lyžování může být nebezpečná aktivita. Užití výrobku může způsobit vážná zranění. Před použitím by měl být uživatel proškolen kvalifikovanou osobou. Děti by měli používat produkt pouze pod dohledem rodičů, nebo jiné zodpovědné osoby. Výrobce ani prodejce nenese odpovědnost za zranění, ztrátu, zničení, nebo jiné následní škody vyplývající z použití, nebo ze špatného použití výrobku.